Jakie nowe stylizacje i fryzury po wakacjach?

Pomału mija upalne lato i zastanawiamy się co będzie brylować na naszych głowach…
powakacyjny okres to czas kiedy wracamy do pracy, szkoły zaczynamy nowe zajęcia na studiach czy angażujemy się w ćwiczenia na siłowni, to czas na nową szałową fryzurę.
Można śmiało stwierdzić że na głowach naszych klientek będą pasemka jak również koloryzacja typu OMBRE czy SOMBRE,  w dalszym ciągu modne są natomiast farbowania o znajomej nazwie BALEYAGE.
Jeśli natomiast  chodzi o strzyżenie i same fryzury to wszytko zależy od okazji na którą szykujemy fryzurę bo jak wiadomo okoliczności ukierunkowują nam to co chcemy mieć na głowie.
Fryzjer Warszawa poleca całoroczne dbanie o włosy o każdej porze roku, nie należy zapominać o profesjonalnym stosowaniu odżywek na włosy latem i zimą. Domowe sposoby odżywiania włosów, które mają na celu poprawę objętości fryzury lub wzmocnieniu samego włosa to tylko cześć pracy… dalszą musi wykonać profesjonalista fryzjer Mokotów.
Oczywiście profesjonalne linie odżywek, które stosują salony fryzjerskie są zupełnie inne niż te które oferują producenci do użytku domowego i raz na jakiś czas należy wybrać się do renomowanego zakładu fryzjerskiego…. Polecamy salon Pani joli na Mokotowie.

Jedna odpowiedź do “Jakie nowe stylizacje i fryzury po wakacjach?”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *